Bilişim Sektöründe 11 Yıllık Uzman Tecrübe
İlkelerimiz - Sorumluluklarımız

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

Dürüstlük, Güvenilirlik, Sorumluluk Tüm faaliyetlerde, ilişkilerde, yasalara ve etik kurallara bağlı kalmak; dürüst ve açık davranarak verilen sözleri tutmak; güvenilirlik, tutarlılık erdemlerinde öncü ve örnek olmak.

Biz, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımız için varız. Hizmet verdiğimiz her alanda kalite standartlarından ve etik değerlerden ödün vermeden hizmet verdiğimize yürekten inanıyoruz.

Hakkımızda

Fnd Bilişim Funda Bilgisayar Sistemleri adı altında 2004 yılında Bolu merkezli olarak kurulmuş 2007 yılı itibari ile merkezini Ankara Yenimahalle ilçesine taşıyarak Ankara'da Notebook servis, Bilgisayar servis, Bilgisayar yedek parça, Notebook yedek parça, Web tasarım, Web Grafik tasarım ve kurumsal bakım anlaşmaları ile faaliyetlerine başarı ile devam etmiştir.

"Tüm Gücümüzle Sizden biri Olmak için çalışıyoruz." Prensibi ile yola çıkan Firmamız 2004 Yılından günümüze Bilgisayar firmaları başta olmak üzere Ankara ve çevre illerde Bayii ağını genişletmiştir

"Biz Aileyiz." firmamız bünyesinde Teknik servis, muhasebe, satış, mutfak, temizlik vs. gibi elemanlarımız yok. Firma sahibi, firma sorumlusuda yok. Hepimiz bir Aileyiz.

Tek amacımız Satış ekibimiz müşterilerimiz ile sağlıklı iletişim kurarak, Elektronik ekibimiz gün boyu onarım- tamir yaparak, web - yazılım - program ekibimiz gün boyu bilgisayar başında oturarak sizden birisi olabilmek, sağlıklı ve kesintisiz hizmet vermek için çalışmaktır.

Referanslarımız