Bizim Kalemimizden..

İleri Düzey Cihaz Onarımı

Teknik servisimizde ağırlıklı olarak her marka ve model notebook tamiri yapılmaktadır. Notebook tamirinin yanı sıra diğer bilgisayar ve parçalarının tamiri, yazıcı, lcd monitör, anakart sabit disk tamiri, data kurtarma gibi hizmetler verilmektedir.

Ücretsiz arıza tespit hizmetimizle cihazınızın masrafı size bildirilir ve siz onay vermeden cihazınızın onarımı yapılmaz.

Gelen arızalı cihazlara ilgili servis formu düzenlenir cihazın bilgileri ve yapılan işlemler kayıt altında tutulur bu sayede kafanız rahat eder.

Arızalı cihazınızın onarımı tamamlandığında size bilgi sms'i gönderilir.

Kreatif Web Tasarım Hizmetleri

Dinamik Web Sitesi Kolayca güncellenebilir profesyonel websiteleri.

İçerik Geliştirme ve Danışmanlık İhtiyaçınız olan tüm web platformlarında profesyonel içerik yazımı ve sürekli güncelleme desteği

Ankara'da Web Tasarımda yenilik. Tamamen sizin isteklerinize göre tasarladığımız sayfalar ile ankara web tasarımı na yeni bir boyut getiriyoruz

Grafik tasarımda Ankara'da bir numara Kreatif tasarım ekibimiz sizin için Ankara nın en iyi grafik tasarım hizmetini veriyor.

Web Sitemiz Yayında

11 Yıllık uzman kadro ve tecrübeye sahip Fnd Bilişim Ankara 'da Web Tasarım, Notebook Tamir, Bilgisayar Servis, Akıllı Telefon, Tablet ve Lcd Led Plazma televizyon teknik servisi olarak hizmetlerine devem etmektedir.

Hizmetlerimizin daha kolay anlaşılır olan yeni web arayüzümüz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.